A 2019-es Tudományos Diákköri Konferencia eredményei

Karunkon 2019. november 20-án zajlott az idei Tudományos Diákköri Konferencia, mely ezúttal a Mérnökinformatikai Központban került megrendezésre. A konferenciára a Gépészmérnöki Kar hallgatói mellett a nyitrai és a nagybányai egyetemről is érkeztek előadók, de a Gödöllői Református Líceum és a Premontrei Iskolaközpont tanulói által készített kutatások is bemutatkoztak.

A három szekcióban összesen huszonnyolc pályamunka került bemutatásra, a bizottságok munkájához pedig oktatóink mellett külső tagok is hozzájárultak, továbbá támogatóink közül is többen figyelemmel kísérték az előadásokat. A résztvevőknek, a helyezetteknek, valamint témavezetőiknek ezúton gratulálunk!

Az eredmények:

Gyártás, anyagtudomány szekció

1. helyezés: Falusi-Tóth Zsolt, gépészmérnöki szaki, MSc I. évfolyam
DEVELOPMENT OF CELL PHONE APPLICATION TO IMPROVE POTHOLE DETECTION SYSTEM
Témavezetők: Farkas Csaba, Ainur Maimakova

2. helyezés: Nagy Sándor, gépészmérnöki szak, MSc II. évfolyam
ÚJ TÍPUSÚ VASÚT-KÖZÚT SZINTBELI KERESZTEZÉS FEJLESZTÉSE
Témavezető: Dr. Kátai László, Dr. Máthé László

3. helyezés: Agócs Csilla, gépészmérnöki szaki, MSc I. évfolyam
3D NYOMTATOTT POLIMER SIKLÓCSAPÁGYAK TRIBOLÓGIAI CÉLÚ FELÜLET VIZSGÁLATA
Témavezető: Dr. Zsidai László, Dr. Hórvölgyi Zoltán, Muammel Sharba

Mechanikai és energetika szekció

1. helyezés: Bán Botond, Dénes Csenge Napsugár, Gödöllői Református Líceum
SAJÁT FEJLESZTÉSŰ SZENZOROK A GRLSATHOZ, 2019-ES CANSAT VERSENYRE ÉPÍTETT GÖDÖLLŐI „MŰHOLDHOZ”
Témavezetők: Dr. Seres István

2. helyezés: Csontos Béla, gépészmérnöki szak, III. évfolyam
SZÁLERŐSÍTÉSŰ 3D NYOMTATOTT KOMPOZIT MECHANIKAI VIZSGÁLATA
Témavezető: Dr. Oldal István

3. helyezés: Bóday Ábel, Szabó Tamás, Premontrei Iskolaközpont
FELÜLETI FESZÜLTSÉG, MINT TÖMÉNYSÉG JELZŐ
Témavezetők: Dr. Víg Piroska

Műszaki menedzsment szekció

1. helyezés: Lágymányosi Anikó, műszaki menedzser szak, IV. évfolyam
LÉTESÍTMÉNY ÜZEMELTETÉSÉNEK FEJLESZTÉSE INTELLIGENES TECHNOLÓGIÁKKAL
Témavezető: Dr. Daróczi Miklós

2. helyezés: Máté Loretta, műszaki menedzser szak, IV. évfolyam
ADATGYŰJTÉS ÉS ELEMZÉS A PRECÍZIÓS MEZŐGAZDASÁGBAN
Témavezetők: Tóth Réka

3. helyezés: Kiss Péter Marcell, gépészmérnöki szak, IV. évfolyam
JÁRMŰELEKTRONIKAI GYÁRTÓSOR HATÉKONYSÁGÁNAK NÖVELÉSE
Témavezetők: Dr. Pillinger György

OTDK-ra javasolt hallgatók:

Falusi-Tóth Zsolt, Agócs Csilla, Bán Botond, Dénes Csenge Napsugár, Csontos Béla, Lágymányosi Anikó, Máté Loretta

Az alábbi képre való kattintással képgaléria nyílik!
Fotók: Odrobina Miklós

TDK 2019 Képgaléria

© 2004-2017.